محل تبلیغات شما
یعنی طبق قوانین مدنی جمهوری اسلامی، ارزش مرد مسلمان برابر صد شتر است؟ آنوقت ارزش  زن مسلمان چقدر است؟ پنجاه شتر؟ اصلا چرا شتر؟؟؟؟  بعد بگویید ارزش کسی که مسلمان نیست چقدر است؟ کسی که ومی نمیبیند در طندگی اش به خدا اعتقاد داشته باشد چه؟ اصولا این دو گروه آخری ارزشی هم دارند در قالب قوانین متحجرانه جمهوری اسلامی حاکم بر ایران؟ البته من معتقد هستم که زن و مرد ارزش یکسان در برابر قانون باید داشته باشند. خیلی هم هم ممکن است الان از این حرف های من بترسند. اصلا من را از گروه اخراج کنند. ولی من هرگز نتوانستم بپذیرم که جان مادر یا خواهرانم یا همسرم یا همکارانم و . نصف من ارزش دارد. اینکه هنوز قوانین ایران بر مبنای قرون ماضی است، با آنچه که درباره (وم) وجود فقیه در جامعه به مردم تفهیم شده متفاوت است. اگر زمانی جان آدم را با شتر میسنجیدند، برای این بود که اگر میگفتند ارزش جان انسان برابر با صدتا بویینگ 777 است، جواب میشنیدند (بویینگ در چیست؟ یکی ار آنها را بیاور اگر راشت میگویی تا آن را ببینیم!). از شتر بالاتر و گرانتر نبوده. حالا بویینگ نه، جان ادم برابر با صدتا بوگاتی. بوگاتی نه، لامبورگینی. ان هم به شرطی که اصرار داشته باشید برای جان آدمیزاد یک برابری با امکانات مالی محاسبه کنید. حالا چرا باید ن فهیم ایرانی نصف مرد ارزش داشته باشند؟ در ارزش جان؟ در شهادت در دادگاه؟ در ارث؟ اگر کسی خواست جواب بدهد که اینها قوانین لا یتغیر است چون قانون خدا است، جواب میدهم که خدا اگر قرار بود قوانین 1400 سال پیش و قوانین امروز و قوانین 1400 سال بعد را با هم ارسال کند که کسی وقت نمیکرد کتاب خدا را بخواند. اصلا خدا نمیتوانسته تمام قوانین را یک جا صادر کند. چرا؟ چون کتاب علمی تخیلی که قرار نبوده باشد! زمان 1400 سال پیش مثلا در قرآن راجع به استفاده از فیبر نوری میگفت!!!! یا دیتاسنتر یا اکو کاردیوگرافی یا اصولا همین بلاگ. پنجاه سال میش وجود این بلاگ، یک امر تخیلی محسوب میشد. یا امثال آن. ببخشید اگر به کسی برخورد ولی من معتقد هستم که امروز، عدم تساوی حقوق زن و مرد، بی احترامی  به خود خدا و آفریده هایش است اگر کسی به خدا اعتقاد داشته باشد. و اگر کسی هم به خدا اعتقاد نداشته باشد که اصولا خود را موظف به پیروی از قوانین قرون هفتم و ششم میلادی نمیداند

رییس جمهور بعدی انتخاب شده توسط حکومت

Ghost punch نمونه ای از اثبات حقانیت با گذر تاریخ

در لزوم تساوی زن و مرد

قوانین ,خدا ,ارزش ,کسی ,هم ,جان ,خدا اعتقاد ,اگر کسی ,به خدا ,زن و ,1400 سال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه حضرت امام سجاد (ع) اردستان